KUS PIDADA PULMAPIDU

Tulge ja tähistage oma elu kõige õnnelikumat päeva koos meiega. Selleks tähtsaks sündmuseks ette valmistudes on vaja teha mitmeid otsuseid, kuid ruumide valimine ja toitlustus on kindlasti ühed olulisemad aspektid kogu ürituse korraldamise juures. Me anname endast parima, et olla võimalikult paindlikud ning kohandada teenindust vastavalt teie soovidele ja vajadustele.

Pakume nii ruumide renti kui ka catering teenust. Samuti on meie kohvikus olemas bändinurk ja suur teler koos helisüsteemiga – see võimaldab Teil üritusele kutsuda live esinejaid või kuulata salvestatud muusikat. Me ei ole unustatud ka lapsi, kelle jaoks on olemas eraldi mängunurk koos toredate mänguasjadega.  Meie ruumidesse mahub Teie erilist päeva tähistama ligi 60 inimest. Suurtele seltskondadele pakume kogu kohviku broneerimise võimalust ning meie ruumid on Teile avatud kuni järgmise päeva varajaste tundideni 

 

Pulmad on üldjuhul väga pidulikud sündmused, seega on vaja kokku leppida kõikides detailides. Kindlasti on ürituse korraldamisel vaja mõelda järgmistele küsimustele:

 

  • Kui palju tuleb külalisi?
  • Milline on menüü – mitmekäiguline eine või snäkilaud?
  • Kui suured peaksid olema jookide kogused?
  • Kuidas on vaja paigutada lauad?
  • Kas soovite lauakaunistusi või muid detaile (näiteks kohakaarte)?
  • Kas on vaja eraldi lauda tordi, pulmalillede või kinkide jaoks?
  • Elav ansambel või salvestud muusika?
  • Meelelahutusprogramm – kui palju on vaja ruumi pulmamängudeks või tantsimise jaoks?

 

Menüü valik ja ruumide rentimine sõltub suurel määral ürituse tüübist. Kuna usulised laulatused ei ole enam väga levinud, on põhiline rõhk abielu ilmalikul registreerimisel ja sellele järgneval pulmapeol. Mis puudutab pulmapidu, siis tänapäeval on levinud kaks peamist stiili:

 

Vastuvõtu tüüpi pulm

 

Seda tüüpi üritus kestab umbes 2-3 tundi. Menüü on kerge ja lihtne, enamasti pakutakse suupisted ja erinevaid jooke. Lahutamatu komponent on šampuselaud ning enamasti on olemas ka traditsiooniline pulmatort.

 

Traditsiooniline pulm

 

Selline üritus kestab pikemat aega, mõnikord lausa hommikuni! Menüü on üldjuhul keerukam ja koosneb mitmest käigust. Külalistele pakutakse tavaliselt nii külma kui sooja toitu ning loomulikult ei puudu ka tort. Selleks, et külalistel igav ei hakkaks, on koostatud meelelahutusprogramm ja korraldatakse traditsioonilisi mänge. Tihti viib sellise ürituse läbi pulmavana või õhtujuht.

Seda, milline variant Teile kõige rohkem sobida võiks, peate hoolega kaaluma. Sellest oleneb nii toitlustuse eelarve, menüü kui ka ruumirendi maksumus. Juhul, kui soovite mitmekäigulist pidusööki, saate meie poolt koostatud grupimenüüdega tutvuda siin: grupimenüüd. See annab Teile inspiratsiooni ja lihtsustab tunduvalt kogu ürituse planeerimist. Suuremate seltskondade jaoks (35 inimest ja enam) oleme lahkelt valmis  koostama ka erimenüü, mis vastab täpselt kliendi soovidele.  Samuti oleme me mõelnud laste peale, sest nende maitse-eelistused on erinevad ning ka portsjonite suurust tuleb vastavalt kohandada.

 

Me teame, et kõik õnnelikud paarid on erinevad, kuid sõbralik atmosfäär ning professionaalne teenindus on oluline neist igaühe jaoks. Meie meeskond on abiks igal sammul – ürituse planeerimisest kuni tordi lõikamiseni. Võite olla kindlad, et teie elu tähtsaim päev on oluline ka meie jaoks.

 

Broneeringu tegemiseks ja lisainformatsiooni saamiseks täitke kontaktvorm või võtke meiega ühendust e-posti aadressil info@kohviklegend.ee. Juhul, kui soovite päringuid teha telefoni teel, helistage numbrile +372 5679 3429 .